יניב אבירן

yanivזה אני, זה שבתמונה, זה שכותב פה ואחראי על כל הדבר הזה שנקרא "יניב אבירן קריאייטיב". בגיל 3 אובחנתי כחולה במחלה קשה הנקראת "אהבה לכדורגל", ממנה אני סובל עד היום (ותודה למכבי חיפה). למחלה השניה, הנראית לעין בתמונה, קוראים "ניוון שרירים מסוג SMA-2" (ותודה לאמא ואבא).

במקצועי אני קופירייטר (רעיונאי) שמעריץ רעיונות יצירתיים, חכמים ושנונים. אני מאוהב במילים ובשפה העברית, אך לעיתים מנהל רומנים עם עיצוב גרפי ועריכת וידאו. בין כל הדברים שאני עושה, אני גם מעביר הרצאות השראה ומוטיבציה תחת השם "תאמין – זה יניב הצלחה" ואף כתבתי ספר ילדים שאני ממש גאה בו בשם "נשיקה". אה, מדי פעם אני כותב גם ב-ynet, בהאפינגטון פוסט ובבלוג נפלא על כדורגל בשם "מצד שני".

כדרכם של ראיונות עבודה, נהוג לשתף גם בתכונות שליליות, אז אספר שאני ג'ינג'י פרפקציוניסט קרציה שרוצה הכל כאן ועכשיו. זה אמנם מעולה ללקוחות שלי, אבל פחות לקצב הלב ולשיערות שנותרו על הראש.

הלוגו

לוגוהתמרור אשר מופיע בדף הראשי ופה ושם בעמודים הפנימיים, הפך בשנת 2009 לסמל המסחרי שלי. כפי שבטח חשדתם, הוא נולד מתוך סמל הנכה המפורסם, אבל הוא מתמקד בדבר החשוב באמת – הראש, כי בתכל'ס, את מי מעניין כל השאר?